III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.04.2024r.

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1. Dzisiaj odbędzie się II Marsz Papieski. Idąc w tym marszu chcemy dać świadectwo wiary i wyraźnie opowiedzieć się za ochroną życia i Rodziny. Marsz rozpocznie się o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia przy parafii Św. Wojciecha (Piaskowa Góra). Następnie przejdziemy do naszego Sanktuarium Relikwii Krzyża, na zakończenie marszu Ksiądz Biskup Marek Mendyk odprawi Mszę św. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

1. Panowie z Rady Parafialnej będą dzisiaj po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła, zbierać ofiary na cele remontowe naszej parafii.

1. Próba dla dzieci komunijnych w poniedziałki i w środy o godz. 18.30. Zaczynamy próby 15, 17 kwietnia, następnie w 22, 24 kwietnia oraz
    29 kwietnia i 6, 8 maja. Próby są obowiązkowe. Spotkanie dla rodziców w niedzielę 21 kwietnia po Mszy św. o godz. 13.00. Więcej informacje
    u księdza Łukasza.

1. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny
    i Niedziela. Gazety dostępne w zakrystii. Możemy również nabywać przy wyjściu z kościoła bezpłatne gazetki ewangelizacyjne Dobra Nowina.