II NIEDZIELA WIELKANOCNA

07.04.2024r.

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu. Odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia w intencji Ojczyzny, naszego miasta, parafii i całego świata wypraszając dar Miłosierdzia.

1. Zmian tajemnic we wspólnocie Żywego Różańca po Mszy Św. o godz. 8.30

1. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która z racji Wielkiego Tygodnia została przeniesiona na ten dzień. W kościele w Polsce jest to Dzień Świętości Życia. Odpust zupełny pod zwykłymi warunkami dla członków Żywego Różańca.

1. W czwartek 11 kwietnia przypada Światowy Dzień Choroby Parkinsona. Zapraszamy na Mszy Św. w tej intencji na godz. 9.00. W tym dniu równie będziemy obchodzić 25 rocznicę powstania stowarzyszenia. Więcej informacji
    i szczegóły na plakatach.

1. W następną niedzielę 14 kwietnia zapraszamy na II Marsz Papieski. Marsz wyruszy o godz. 15.00 z parafii św. Wojciecha (Piaskowa Góra) i przejdzie do naszego Sanktuarium Relikwii Krzyża św. Około godz. 16.00 na zakończenie marszu uroczysta Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Bp Marka Mendyka Biskupa Świdnickiego. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

1. Za tydzień po każdej Mszy Św. panowie z Rady Parafialnej będą, przy wyjęciu z kościoła, zbierali ofiary na cele remontowe naszej parafii.

1. Księża odwiedzą chorych z komunią św. w sobotę 13 kwietnia.

1. Próba dla dzieci komunijnych w poniedziałki i w środy o godz. 18.30. Zaczynamy próby 15, 17 kwietnia, następnie w 22, 24 kwietnia oraz 29 kwietnia, 6, 8 maja. Próby są obowiązkowe. Spotkanie dla rodziców w niedzielę
    21 kwietnia po Mszy św. o godz. 13.00. Więcej informacje u księdza Łukasza.

1. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny
    i Niedziela. Gazety dostępne w zakrystii.