OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

03.03.2024r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1. Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. W sobotę 23 marca, księża udadzą się do chorych przed Świętami Wielkanocnymi.

1. W następną niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa
    w piątek rano po Mszy św. o godz. 9.00, po południu o godz. 17.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15.

1. W sobotę 09 marca o godz. 18.00, Ks. Bp Adam Bałabuch udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

1. Wystawiona jest „Księga zadośćuczynienia i wynagrodzenia Panu Bogu”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

1. Pielgrzymka do Włoch organizowana będzie z naszej parafii od 23.08 do 02.09.2024r. (11 dni) Koszt 1100 zł. + 450 euro Przy zapisach zaliczka 500 zł. W cenę wliczony jest przejazd autokarem, ubezpieczenie, śniadania
    i kolacje. Szczegółowy program pielgrzymki na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła. Więcej informacji u ks. Łukasza.

1. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela. Gazety dostępne w zakrystii.

1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.