05.03.2023r.

Naszym Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze, życzymy obfitości Bożych łask.

1.   Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

2.   W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek rano po Mszy św. o godz. 9.00, po południu o godz. 17.30. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15.

3.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

4.  Dzisiaj w II Niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie zbiórka do puszek na rzecz misji pod hasłem: „Dzieło Pomocy Ad Gentes”.

5.   Dzisiaj od godz. 10.30 w sali parafialnej nastąpi odbiór strojów komunijnych.

6.   Próba dla kandydatów do bierzmowania w piątek 10 marca o godz. 18.30. Spotkanie jest Obowiązkowe.

7.   Wszystkich chętnych, którzy chcą wstąpić do Bractwa Krzyża Św. lub śpiewać w chórze Millenium zapraszamy do zapisów u ks. Proboszcza.

8.   W przyszłą niedzielę Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewne i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

9.   26 marca zapraszamy rodziców i dzieci na Mszę Św. na godz. 11:30 po Mszy spotkanie organizacyjne, na którym zostaną przekazane wszystkie istotne informacje związane z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

10  Spotkanie organizacyjne dla osób udających się na pielgrzymkę do Fatimy w dniach od 10 do 17 lipca 2023r. odbędzie się 20 marca (poniedziałek)
o godz. 18.30. W tym dniu wpłacamy pierwszą ratę 1000 zł. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Całkowity koszt pielgrzymki to 4200zł + 50 euro. Więcej informacji u ks. Łukasza.

11.  W agenda parafialna czynna do godz. 14.00. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich. Gość Niedzielny i Niedziela.

12.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.