23.10.2022r.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

- w piątek – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga i orędownictwa świętych patronów.

1.   Dzisiaj, po każdej Mszy Świętej zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz misji świętych.

2.   Wystawiona jest „KSIĘGA ZADOŚĆUCZYNIENIA I WYNAGRODZENIA PANU BOGU”. Księga znajduje się przy figurze św. Józefa. Zachęcamy do postu w środy w intencji złamanych przysięg i w piątki w intencji złamanych postów.

3.   Podsumowanie konkursu z okazji Dnia Papieskiego odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy wszystkie dzieci, które wykonały prace plastyczne na konkurs. Po Mszy św. nastąpi wręczenie nagród.

4.   Dzisiaj w naszym Sanktuarium odbędzie się popielgrzymkowe spotkanie grupy 6. Wieczór Jasnogórski rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00. Po Eucharystii spotkanie przy herbacie w Sali parafialnej.

5.   Dzisiaj i w następną niedzielę 30 października Pani Ewa, przy wyjściu z kościoła, będzie przyjmowała intencje na Msze św. zbiorowe za zmarłych na 1 i 2 listopada.

6.   Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 06 listopada o godz. 19.00.

7.   Możemy już wypisywać zmarłych na kartach wypominkowych, których będziemy w listopadzie polecać miłosierdziu Bożemu. Karty wypominkowe znajdują się na stoliku za ostatnimi ławkami. Wypełnione karty prosimy wkładać do skrzyni znajdującej się przy obrazie św. Jana Pawła II. Prosimy czytelnie wypełniać karty wypominkowe, prosimy, aby na karcie wypominkowej napisać ulicę i nr bramy ofiarodawcy.

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, kalendarz na 2023, Ewangelie na każdy dzień 2023. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

9.   Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego nowego tygodnia.