MENU

 


 

Licznik odwiedzin

1015870
WszystkieWszystkie1015870

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałbrzych, 25.07.2020 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

Środa – św. Marty

Czwartek– święto św.  Brygidy , zak. Patronki Europy

Piątek – św. Ignacego z Loyoli , prezb.

Sobota –św. Alfonsa Marii LIGUORIEGO,bpa i dK

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia Bożych darów i łask na każdy dzień. 

2.   Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, po Mszach św. adoracja eucharystyczna, po Eucharystii z godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3.   Dziś po wszystkich Mszach św. poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców, z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary zebrane z poświęcenia pojazdów są przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy głoszących Chrystusa w różnych , często trudno dostępnych, zakątkach świata. Za złożone ofiary w imieniu MIVA Polska i w imieniu wszystkich misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   Spowiedź święta w wakacje w dni powszednie 15 min przed każdą Mszą św.

5.   W lipcu i w sierpniu jest sprawowana w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

6.   Tegoroczna 17. Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę w związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemii będzie miała wyraz symboliczny. Zapraszamy więc wszystkich do wzięcia udziału w pielgrzymce duchowej i zapisania się do grupy 7 Duchowego uczestnictwa i wsparcia. Zapisy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

7.    Przypominamy, prosimy i apelujemy, aby pamiętać, że do spowiedzi świętej przystępujemy w maseczkach ochronnych. Zwracamy również uwagę na to , że podczas przyjmowania Komunii św. na dłoń, Ciało Chrystusa przyjmujemy przy księdzu, nie odchodzimy z Komunią św. trzymając ją w ręku.

8.   Agenda Parafialna czynna po Mszach św. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9.   Wszystkim udającym się na wypoczynek wakacyjny i urlopowy życzymy dobrej pogody oraz opieki Bożej.

ks. dr Jan Gargasewicz - PROBOSZCZ

WSPÓLNOTY