MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1272912
WszystkieWszystkie1272912

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTRZEJ TRÓJCY

Wałbrzych, 07.06.2020 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek – św. Jadwigi Królowej

W sobotę  – św. Antoniego z Padwy  

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia  wielu Bożych darów.

2.   Dziś pierwsza niedziela miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna.

3.   W dniu wczorajszym zakończyliśmy wizytację biskupią w naszej parafii. Dziękujemy Ks. biskupowi Adamowi BAŁABUCHOWI za jego obecność w naszej wspólnocie, za modlitwę oraz za skierowanie Słowo Boże do grup parafialnych i parafian. Dziękujemy również pracownikom kurii, współpracownikom księdza biskupa, którzy w Jego imieniu sprawdzali poszczególne płaszczyzny związane z funkcjonowaniem parafii.

4.   Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe na godzinę 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

5.   W czwartek 11 czerwca Boże Ciało. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.00, 8.30, 10.00 – z procesją eucharystyczną, 13.00 i o godz. 18. 00. W  tym roku procesja przejdzie ulicą Senatorską i Forteczną.  Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy na trasie procesji. Prosimy, aby  pierwszy ołtarz przygotował Żywy Różaniec, drugi Odnowa w Duchu Świętym,  trzeci – Wspólnota Dom Boży, czwarty na placu kościelnym – Rada Parafialna. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy, o kwiaty i o udekorowanie okien swoich mieszkań na całej trasie procesji. Zapraszamy WSZYSTKICH PARAFIAN do udziału w procesji i wspólnego wyznania wiary w obecność Jezusa w Eucharystii. W tym dniu Słowo Boże na Eucharystii będzie głosił ks. prof. dr hab. Stanisław DZIEKOŃSKI – rektor Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Ksiądz profesor będzie również prowadził procesję Bożego Ciała ulicami naszego osiedla.

6.   W sobotę 13 czerwca na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli MB Fatimskiej na Mszę św. i nabożeństwo fatimskie z racji 13 – go miesiąca. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii.

7.   W przyszłą niedzielę Rada Parafialna , po Mszach św., przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

WSPÓLNOTY