Informacje Komunia Święta 2020

Aktualne:

We wtorek o godz. 18.30 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych, które przystąpią do I Komunii Św. 28 czerwca 2020 roku. Biały Tydzień dla tych dzieci z 28 czerwca, odbędzie się po drugiej niedzieli września, razem z drugą połową dzieci komunijnych.

Archiwalne:

31 MAJA 2020 r. o godz. 19:00 zapraszamy na obowiązkowe spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św..

Po spotkaniu, które odbyło się w piątek 24.04. br., ustaliliśmy, że I Komunia św. zostaje przełożona na termin 13 września(niedziela) br. W ostatnią niedzielę sierpnia, czyli 30 sierpnia 2020 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na spotkanie na godzinę 14.00, wtedy podejmiemy decyzję potwierdzającą wskazany termin lub zmienimy, w zależności od stanu epidemii w naszym kraju.

W najbliższy piątek o godz. 19.00 zapraszamy na obowiązkowe spotkanie do kościoła rodziców dzieci komunijnychBędziemy rozmawiać w kwestii terminu I Komunii św. dzieci oraz pozostałych szczegółów związanych z tą uroczystością. Prosimy, aby od każdego dziecka przyszedł tylko jeden rodzic/opiekun, ze względu na limit osób w kościele.

Ostateczny termin zgłaszania dzieci do I Komunii Świętej mija 30 września 2019 r., po tym terminie nie przyjmujemy żadnych nowych dzieci do I Komunii Świętej.

W niedzielę 24 listopada przyjedzie firma szyjąca stroje komunijne – liturgiczne dla dzieci komunijnych. W tym dniu dzieci komunijne przychodzą na Msze św. na dowolną godzinę , ponieważ na 14.00 zapraszamy chłopców z rodzicami do sali parafialnej na wybór strojów komunijnych i pierwsze przymiarki, natomiast na godzinę 15.00 przychodzą dziewczynki z rodzicami. Na tym spotkaniu wpłacamy firmie zaliczkę w wysokości 50 zł.

Od listopada po każdej Mszy św. niedzielnej z godz. 11.30,  dzieci komunijne będą miły krótkie próby śpiewu pieśni komunijnych i części stałych Mszy św., które poprowadzi pan organista.

W październiku dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej przychodzą na nabożeństwo różańcowe we wtorki i w czwartki na godz. 17.30.

W niedzielę, 13 października na Mszy św. zostaną poświęcone różańce dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii.