Pokój światu niesiesz w darze, gdy z różańcem klęknie lud
i przez Twoje serce czyste odda Bogu życia trud.

Drugi dzień APELU MARYJNEGO, był związany z naszą wdzięcznością za Sakrament Bierzmowania. Po zakończonym apelu ks. Biskup Ignacy Dec oraz inni kapłani indywidualnie modlili się nad każdym z nas.

„Bierzmowanie przynosi wzrost i pogłębienie łaski chrzcielnej: zakorzenia nas głębiej w Bożym synostwie; ścisłej jednoczy nas z Chrystusem; pomnaża w nas dary Ducha Świętego; udoskonala naszą wieź z Kościołem; udziela nam, jako prawdziwym świadkom Chrystusa, specjalnej mocy Ducha Świętego do szerzenia i obrony wiary słowem i czynem, do mężnego wyznawania imienia Chrystusa oraz do tego, by nigdy nie wstydzić się Krzyża”

Niech Maryja Fatimska niech osłania nas płaszczem swej matczynej miłości przez tym wszystkim co może osłabić naszą wiarę . Maryjo Fatimska Pani – módl się za nami !

Zdjęcia ze Mszy św. w naszej galerii.