W niedzielę 26 listopada w godzinach porannych przeżywszy 35 lat życia, po ciężkiej chorobie, odszedł do wieczności Ksiądz Kanonik Łukasz Ziemski, który w latach 2005 - 2012 pełnił posługę duszpasterską jako wikariusz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wałbrzychu na Podzamczu.
W związku z tą smutną wiadomością dla naszej Wspólnoty Parafialnej pragniemy zaprosić wszystkich do modlitwy za ś.p. księdza Łukasza:
Wtorek:

ok. godz.: 11.45 - Msza święta dla Grona Pedagogicznego i uczniów Gimnazjum z ZSI w Wałbrzychu, w którym uczył ks. Łukasz
o godz.: 17.30 - Nabożeństwo Różańcowe w intencji ks. Łukasza
o godz.: 18.00 - Msza św. koncelebrowana przez kapłanów Dekanatu Wałbrzych Zachód

Szanownych Parafian informujemy, że Pogrzeb Księdza Kanonika Łukasza Ziemskiego odbędzie się w środę o godz.: 12.00 w Nowe Rudzie, w Kościele Parafialnym p.w. Świętego Mikołaja.
W związku z tym pragniemy poinformować, że w środę o godz.: 9.45 pod Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego zostaną podstawione dwa autokary, które pojadą do Nowej Rudy na uroczystości pogrzebowe.
Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji Księdza Łukasza jak i Jego Rodziny.