Wałbrzych, 22.09.2019 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek  - św. ojca Pio z Pietrelciny, prezb.

W piątek - św. Wincentego a Paulo, prezb.

W sobotę - św. Wasława, męcz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia wielu łask od Pana Boga.

2.  Bardzo dziękujemy Parafianom i Gościom za liczny udział w 1 Festynie Parafialnym.

3.  Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 rozdamy rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. deklaracje do wypełnienia. Te deklaracje należy przynieść w przyszłą niedzielę tj. 29 września, również na godz. 11.30, wtedy rozdamy książeczki komunijne. Obecnośc dzieci i ich rodziców jest OBOWIĄZKOWA. Przypominamy, że ostateczny termin zgłoszenia dzieci do I Komunii św. to 30 wrzesień. W PAŹDZIERNIKU JUŻ NIE PRZYJMUJEMY nowych osób, ponieważ cykl przygotowań komunijnych rozpoczął się już od połowy września.

4.  W sobotę, 5 października, w Bardzie odbywa się Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańća. Zachęcamy do udziału, zapisy w zakrystii i kancelarii. Koszt - 20 zł.

5.  Agenda parafialna czynna dziś do godz. 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

6.  Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego świętowania Dnia Pańskiego.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz