Wałbrzych, 14.07.2019 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek   – św. Bonawentury, bpa i dK

We wtorek – NMP z Góry Karmel

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenie wszelkich łask Bożych.

2.   Z racji wakacji, w tygodniu, spowiadamy pół godz. przed Mszą św.

3.   W dniu dzisiejszym po Mszach św. Rada Parafialna, przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe naszej parafii.

4.   W lipcu i sierpniu - z racji wakacji dodatkowa Msza święta niedzielna o godz. 20.00.

5.   Zapraszamy do udziału w XVI Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyjście 30 lipca z parafii Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Zapisy w zakrystii po Mszach św. Zachęcamy do pielgrzymowania do Pani Jasnogórskiej.

6.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką. Zachęcamy do lektury Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa.

7.   Wszystkim udającym się na wakacje i urlopy życzmy dobrej pogody i udanego wypoczynku.