Wałbrzych, 05.05.2019 r.

1.   W liturgii Kościoła, w tym tygodniu, wspominamy:

W poniedziałek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

W środę -  uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz. Gł. Patrona Polski i diec. świdnickiej

Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny, imieniny, jubileusze składamy najlepsze życzenia opieki Maryi i Świętych Patronów.

2.   W dniach 5-11.05.2019 w Kościele w Polsce przeżywać będziemy XI Tydzień Biblijny pod hasłem: "Głosili ewangelię mocą Ducha Świętego". Zachęcamy, szczególnie w tym tygodniu, do pochylenia się nad Słowem Bożym.

3.   Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, każdego dnia o  godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

4.   Zapraszamy do udziału w odpuście diecezjalnym ku czci św. Stanisława pod przewodnictwem abp. Józefa Michalika, który będzie miał miejsce 8 maja w świdnickiej katedrze.

5.    W następną niedzielę , przy wyjściu z kościoła , Rada Parafialna, będzie zbierała ofiary na cele remontowej naszej parafii.

6    W dniu I Komunii św. 12 maja, zapraszamy do udziału w loterii fantowej. Osoby które chcą ofiarować fanty , mogą to uczynić do 10 maja, przynosząc je do zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Ofiary z losów w tym roku przeznaczymy na powstanie kuchni w której będziemy przygotowywać posiłki dla najbardziej potrzebujących parafian.

7.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia i prasę katolicką.