Wałbrzych, 4.11.2018 r.

1.   Dzisiaj I niedziela miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic w kołach żywego różańca.

2,   Również dzisiaj na Mszy się o godz. 18.00 będziemy się modlić za zmarłych, którym ostatnią posługę pełnił zakład pogrzebowy JANUSZ WOŹNICKI. Na tę Eucharystię zaprasza pan Janusz Woźnicki, który zamówił tę intencję Mszy św.

3.   Obowiązkowa konferencja przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzczone w listopadzie odbędzie się w sobotę 10 listopada o godz. 19.00 w sali nr 11 w domu parafialnym.

4.   Zapraszamy na parafialną zabawę andrzejkową która odbędzie się w naszej sali parafialnej 24 listopada o godz. 20.00. Koszt od pary 200 zł., za jedną osobę 100 zł. Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 18 lat.

5.   W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich parafian na godz. 11.30 na Mszę św. w intencji ks. Marcina z racji jego imienin.

6.   W listopadzie szczególnie pamiętamy o zmarłych, polecając ich Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy na nabożeństwa wspominkowe i Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Przypominamy, że w naszym kościele, każdego dnia odprawiane będzie specjalne nabożeństwo za zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach o godz. 17.30. Bezpośrednio po tym nabożeństwie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach.

Prosimy o czytelne wypełnianie kart wypominkowych i podanie ulicy i numeru bramy zamieszkania ofiarodawcy. Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku za ławkami.

Wypełnione karty wspominkowe prosimy wkładać do skrzyni znajdującej się poniżej prezbiterium przy wejściu do zakrystii.

Rozpiska wszystkich wypominek z poszczególnych ulic wywieszona jest w gablocie przy wyjściu z kościoła i na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu będzie się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach z następujących ulic :

Poniedziałek  - 5.11. 2018 r.

BLANKOWA 31-48a i Jana Pawła II

Wtorek - 6.11. 2018 r.

FORTECZNA 2 – 30

Środa - 7. 11. 2018 r.

FORTECZNA 31 – 78

Czwartek - 8. 11. 2018 r.

SENATORKSA

Piątek - 9. 11. 2018 r.

GRODZKA

Sobota -10. 11. 2018 r.

PALISADOWA 2 – 71

Niedziela - 11. 11. 2018 r.

PALISADOWA 72 – 104

6.   Następna niedziela będzie II niedzielą miesiąca, członkowie Rady Parafialnej, przy wyjściu z kościoła będą zbierali ofiary na cele remontowe naszego sanktuarium. Za wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.   Również w przyszłą niedzielę czyli 11 listopada na godz. 19.00 zapraszamy do sali parafialnej na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Zapraszamy szczególnie mocno, ponieważ w tym dniu nasza Ojczyzna świętuje 100 – lecie swojej niepodległości.

8.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką

9.   Parafianom i Gościom życzymy Bożych darów w kolejnym tygodniu, który rozpoczynamy.

ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz