Wałbrzych, 26.08.2018 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek - św. Moniki

We wtorek – św. Augustyna, bpa i dK

W środę – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia obfitości Bożych darów.

2.   W środę, 29 września, w naszym sanktuarium odbędzie się konferencja rejonowa dla duchowieństwa naszej diecezji. Punktem centralnym będzie Msza św. o godz. 10.00. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy. Mamy również prośbę do parafian. Jeśli ktoś z Państwa, mógłby upiec jakieś ciasto na tę konferencję to bardzo o to prosimy. Ciasta prosimy przynieść we wtorek po wieczornej Mszy św. do domu parafialnego.

3.   Nasza parafialna wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Agape" zaprasza wszystkich na świętowanie 30 - lecia swojego istnienia, które rozpocznie się Mszą Świętą w sobotę 1 września (sobota) o  godz. 10:00.

4.   W najbliższą sobotę księża odwiedzą swoich chorych, ks. Mateusz do swoich chorych uda się 8 września od godz. 9:30.

5.   W najbliższą niedzielę, 2 września, Krąg Biblijny zaprasza na spotkanie ze Słowem Bożym obecnych jak i nowych członków. Spotkanie o godz. 19.00 w sali nr 11.

Również 2 września na godz. 11.30 zapraszamy uczniów, rodziców oraz nauczycieli na Eucharystię z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolno – katechetycznego.  Podczas tej Mszy św. poświecimy wszystkim uczniom plecaki i przybory szkolne. W czasie tej Eucharystii podziękujemy Pani katechetce Władysławie za wieloletnią pracę katechetyczną w szkole. Pani Władzia od tego roku udaje się na emeryturę. Szczególnie zapraszamy uczniów, którzy mieli katechezę z Panią Władysławą, do wspólnej modlitwy w Jej intencji.

6.   W niedzielę, 9 września, Ks. Biskup Ignacy Dec zaprasza na Dożynki Diecezjalne do Wambierzyc. Punktem centralnym będzie Msza św. o godz. 12.00.

7.   Agenda parafialna czynna dziś do godziny 14.00. Możemy nabyć w niej dewocjonalia, prasę katolicką

8.   Życzymy Wszystkim błogosławionej niedzieli , a przebywającym jeszcze na urlopach dobrego wypoczynku.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz