Wałbrzych, 05.07.2020 r.

1. W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek  – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

W środę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

W sobotę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy życzenia wielu łask od Pana Boga oraz orędownictwa Maryi.

2. Przeżywamy dzisiaj I niedzielę miesiąca, pod koniec każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna, a po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic w kołach żywego różańca.

3. Spowiedź święta w wakacje w dni powszednie 15 min przed każdą Mszą św.

4. W lipcu i w sierpniu będzie sprawowana w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.

5. W kolejny poniedziałek 13 lipca na godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie - intencje na tę Mszę św. zbiorową wpisujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

6. W przyszłą niedzielę Rada Parafialna, po Mszach św., przy wyjściu z kościoła będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii.

7. Wszystkim, dzieciom, młodzieży, oraz tym, którzy udają się na wakacje i urlopy życzymy bezpiecznego wypoczynku, dobrej pogody i opieki Pana Boga.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz