MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1272880
WszystkieWszystkie1272880

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Wałrzych, 14.06.2020 r.

1.   W liturgii kościoła w tym tygodniu wspominamy:

W środę   – św. Brata Alberta CHMIELOWSKIEGO, zak. 

W piątek  – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa .W Tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP   

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny, jubileusze składamy życzenia  wielu Bożych darów.

2.   Trwamy w tzw. dniach Oktawy Bożego Ciała. Od dziś do czwartku Litanie do Serca Pana Jezusa będziemy odmawiać po Mszy św. w czasie procesji z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Natomiast od piątku zapraszamy na nabożeństwa o stałej porze, czyli na godz. 17.30.

3.   Bardzo dziękujemy naszym Parafianom i wszystkim wiernych za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała. Jesteśmy zbudowani waszą postawą wiary. Również dziękujemy wszystkim grupom i osobom , które zaangażowały się w przygotowanie ołtarzy na trasie procesji.

4.   We wtorek o godz. 18.30 spotkanie dla rodziców i dzieci komunijnych, które przystąpią do I Komunii Św. 28 czerwca 2020 roku. Biały Tydzień dla tych dzieci z 28 czerwca, odbędzie się po drugiej niedzieli września , razem z drugą połową dzieci komunijnych.

5.   Z racji tego ze około połowa dzieci przystępuje do I Komunii św. 28 czerwca , nie będzie w tym dniu Mszy o godz. 11.30. Po tej Mszy dzieci będą odbierać obrazki komunijne, będą wykonywane zdjęcia , dlatego też nie będziemy w stanie z tym wszystkim zdążyć do kolejnej Mszy św., dlatego kolejna Msza św. w tym dniu będzie dopiero o godz. 13.00. Intencje z tej godziny, z godziny 11.30, zostaną odprawione tego samego dnia na godz. 18.00. Jeśli  osoby, które w tym dniu miały zamówione Msze św.  na godz. 11.30 nie odpowiada ta godzina,  prosimy o podejście do zakrystii celem ustalenia innego terminu tych Mszy św.

 

Ks. dr Jan GARGASEWICZ – Proboszcz

 

WSPÓLNOTY