MENU

 

 


 

Licznik odwiedzin

1272902
WszystkieWszystkie1272902

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Informacje

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Wałbrzych, 10.05.2020 r.

W  tym tygodniu liturgii Kościoła  wspominamy :

W czwartek – święto św. Macieja , Apostoła 

W sobotę  – święto św. Andrzeja BOBOLI, prezb. i męcz. – patrona Polski.

1.   W dniu dzisiejszym Rada Parafialna, po Mszach św., przy wyjściu z kościoła, będzie zbierała ofiary na cele remontowe parafii. Za okazywane dobro, wsparcie modlitewne i materialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

2.   Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych na godzinę 17.30, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. 

3.   W najbliższą środę na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli MB Fatimskiej na nabożeństwo fatimskiej z racji 13-go miesiąca. Intencje na tę Mszę św. zbiorową przyjmujemy w zakrystii.

4.   W czwartek 14 maja o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie z rąk ks. bpa Adama sakrament bierzmowania. Intencje przyjęte na ten dzień będą odprawione w innych terminach , mianowicie : intencja z Róży MB Fatimskiej zostanie odprawiona w czwartek, czyli tego samego dnia co bierzmowanie, ale o godz. 9.00. Natomiast intencja za śp. Mariannę i Jan KOSINIAK, Halinę i Teresę SŁOWIŃSKĄ – zostanie odprawiona w środę 13 maja o godz. 18.00.  Na uroczystość czwartkową związaną z udzieleniem  sakramentu bierzmowania, przychodzą  tylko kandydaci do bierzmowania i osoby , które zostały o tym poinformowane. Porosimy Parafian , aby w tym dniu uczestniczyli w Mszach św. o innych godzinach.

5.   Przypominamy i bardzo prosimy, aby osoby które przyjmują Komunię Św. na rękę spożywały Komunię przy księdzu. Nie odchodzimy z Komunią Św. Komunię Św. NIE przyjmujemy na rękawiczkę, tylko na dłoń, lewą dłoń kładziemy na prawą i prawą ręką bierzemy Komunię Św. i spożywamy. Przypominamy również o obowiązku noszenia maseczek, w czasie nabożeństw  i Mszy świętych  - obowiązek  ten dotyczy  wszystkich wiernych.

6.   Do spowiedzi świętej prosimy wszystkich o przystępowanie w maseczce i rękawiczkach. 

7.   Na nowy tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. dr Jan GARGASEWICZ - PROBOSZCZ

WSPÓLNOTY