Niedziela, 17.11.2019 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy :

W poniedziałek  – bł. Karoliny KÓZKÓWNY, dz. i męcz.

W środę – św. Rafała KALINOWSKIEGO , prezb.

W czwartek – Ofiarowanie NMP

W piątek - św. Cecylii , dz. i męcz. , w tym dniu o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji chóru Millenium z okazji 20 – lecia istnienia.

Wszystkim Parafianom i Gościom , którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny, imieniny,  jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki świętych Patronów.

2.   Dziś zbiórka do puszek na rzecz Niepublicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej Caritas Diecezji Świdnickiej.

3.   Również dzisiaj po Mszy św. o godz.  30 obowiązkowa 15 minutowa próba śpiewu dla dzieci komunijnych.

4.   W minioną niedzielę, Rada Parafialna na cele remontowe parafii zebrała kwotę 10 189,65 zł . Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.   W niedzielę 24 listopada przyjedzie firma szyjąca stroje komunijne – liturgiczne dla dzieci komunijnych. W tym dniu dzieci komunijne przychodzą na Msze św. na dowolną godzinę , ponieważ na 14.00 zapraszamy chłopców z rodzicami do sali parafialnej na wybór strojów komunijnych i pierwsze przymiarki, natomiast na godzinę 15.00 przychodzą dziewczynki z rodzicami. Na tym spotkaniu wpłacamy firmie zaliczkę w wysokości 50 zł.

6.   Po Mszach św. przy wyjściu z kościoła możemy u ministrantów nabyć kalendarze LSO na 2020 r. Dochód z tych kalendarzy przeznaczony jest na wyjazdy formacyjne i wycieczki Liturgicznej Służby Ołtarza.

7.   W przyszłą niedzielę, o godz. 18 będziemy modlić się w intencji wszystkich zmarłych, których pogrzeby prowadził Zakład Pogrzebowy "Janusz Woźnicki".

8.    Agenda parafialna czynna dziś po Mszach św.  do godz. 14.00. Zachęcamy , do lektury prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.  Są dostępne świece CARITAS -  Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz