Wałbrzych, 3.11.2019 r.

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy :

W poniedziałek  – św. Karola BOROMEUSZA, bpa

W sobotę – święto - rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Wszystkim Parafianom i Gościom , którzy w tym tygodniu będą obchodzić swoje urodziny, imieniny,  jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych.

2.   Dziś I niedziela miesiąca po każdej Mszy św. adoracja eucharystyczna, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca.

3.   W następną niedzielę – 10 listopada po Mszach św. Rada Parafialna będzie zbierać ofiary na cele remontowe parafii. Za wsparcie modlitewnie i materialne trwających prac składamy serdeczne Bóg zapłać.

4.   Również w następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 będziemy się modlić w intencji ks. Marcina z racji jego imienin. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego ks. wikariusza.

5.   W niedzielę 10 listopada na godz. 19.00 w wigilię święta niepodległości , zapraszamy do Sali parafialnej do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

6.   W poniedziałek 11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy na Eucharystię w intencji Ojczyzny na godzinę 12.00.

7.   Plan wypominek na ten tydzień przedstawia się następująco :

DATA

ULICA

4.11. 2019 r.

FORTECZNA 2 – 30

5.11. 2019 r.

FORTECZNA 31 – 78

6. 11. 2019 r.

GRODZKA

7. 11. 2019 r.

PALISADOWA 2 – 71

8. 11. 2019 r.

PALISADOWA 72 – 104

9. 11. 2019 r.

SENATORKSA

Nabożeństwo wspominkowe rozpoczynamy o godz. 17.30, bezpośrednio po nim Msza  św. w intencji zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach.

Możemy jeszcze wypisywać naszych zmarłych do kart wspominkowych umieszczonych za ostatnimi ławkami w kościele. Prosimy czytelnie wypisywać ulicę i nr bramy zamieszkania ofiarodawcy.

Plan tegorocznych wypominek znajduje się na stronie internetowej parafii i w gablocie przy wyjściu z kościoła.

8.   Agenda parafialna czynna dziś po Mszach św.  do godz. 14.00. Zachęcamy , do lektury prasy katolickiej : Niedzieli i Gościa Niedzielnego.  Są dostępne również różnego rodzaju dewocjonalia.

9.   Przyjmijmy teraz, na kolejny tydzień naszego życia, dar Bożego błogosławieństwa .

Ks. dr Jan Gargasewicz - Proboszcz