W listopadzie szczególnie pamiętamy o zmarłych, polecając ich Bożemu Miłosierdziu. Zmarłych będziemy polecać w nabożeństwach wspominkowych i Mszach św. za zmarłych. W naszym kościele, każdego dnia odprawiane będzie specjalne nabożeństwo za zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach o godz. 17.30.

Bezpośrednio po tym nabożeństwie będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych polecanych w danym dniu w wypominkach.

Karty wspominkowe możemy zabrać ze stolików za ostatnimi ławkami. Wypełnione karty prosimy wrzucać do skrzyni znajdującej się przy obrazie św. Jana PAWŁA II.

Prosimy czytelnie wypisywać zmarłych oraz adres zamieszkania ofiarodawcy. W dniach 1 i 2 listopada będziemy odprawiać Msze św. zbiorowe za zmarłych. Intencje na te Msze św. będziemy przyjmować w niedzielę 20 i 27 października w przedsionku kościoła przed każdą Mszą św.