W październiku, który jest miesiącem różańcowym, modliliśmy się w sposób szczególny na różańcu. Właśnie w październiku, dzieci ze szkoły podstawowej, tradycją lat ubiegłych, z różnych materiałów, wykonały swoje różańce, które przez cały październik wisiały w naszym kościele i wszyscy mogli je podziwiać.

W niedzielę, 5 października, pod koniec Eucharystii o godz. 11.30, podziękowaliśmy wszystkim dzieciom za pięknie wykonane różańce, wręczając im słodki upominek. Trzy najładniejsze różańce nagrodziliśmy. Bardzo dziękujemy dzieciom, za ich pracę,  jaką włożyły w przygotowanie tych różańców. Bogactwo materiałów z których wykonały one te różance możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Bardzo dziękujemy katechetom, którzy zainicjowali i zachęcili dzieci do przygotowania tych różańców: Pani Wioletcie, Pani Władysławie oraz ks. Pawłowi.

Zdjęcia w galerii.