Nic nie może wiecznie trwać… Dobiegają końca Misje św., peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej. Dzisiejszy dzień te wszystkie wydarzenia łączy w godzinie 15.  W tej właśnie godzinie dziękujemy Panu Bogu za te piękne chwile, szczególnie i niepowtarzalne chwile, gdzie tak bardzo doświadczaliśmy obecności Boga oraz Maryi w naszej Wspólnocie Parafialnej.

Ten dzisiejszy wrześniowy dzień, w godzinie Miłosierdzia Bożego, dawał nam również jeszcze kilka wyjątkowych wydarzeń. W dniu dzisiejszym nasza Wspólnota przeżywała odpust parafialny, Podwyższenia Krzyża Świętego, któremu przewodniczył ks. Biskup Ignacy Dec. Po uroczystej Mszy św. odpustowej ks. Biskup poświęcił  krzyże misyjne  oraz epitafium śp. ks. Prałata Andrzeja Raszpli. W tej uroczystości brali udział kapłani ze Świdnickiej Kapituły Katedralnej, Wałbrzyskiej Kapituły Kolegiackiej oraz koledzy rokowi śp. ks. Andrzeja. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia, było ucałowanie KRZYŻA MISYJNEGO przez obecne na uroczystości duchowieństwo oraz Parafian i Gości.

Zdjęcia z zakończenia do obejrzenia w galerii.