W naszej parafii odbyło się modlitewne czuwanie z soboty 26 lutego na niedzielę 27 lutego. Wszystko rozpoczęło się o godz. 21 Apelem Jasnogórskim, następnie były modlitwy:  Modlitwa do Ducha Świętego, Akt zawierzenia Polski i siebie samych Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, Litania Narodu Polskiego, Litania do Św. Andrzeja Boboli – o łaskę jedności wśród Polaków, Modlitwa za Ojczyznę do Św. Jana Pawła II / św. s. Faustyny / bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu został odmówiony różaniec za Ojczyznę. A o północy odprawiona została Msza Święta w intencji Ojczyzny i Pokoju na Świecie.  Modlitewne czuwanie zakończyło się ok. godz. 3.00  Koronką do Miłosierdzia Bożego i odśpiewaniem TE DEUM.

Zdjęcia w Świdnickim Gościu Niedzielnym...